31 grudnia 2019
Pojawił się u nas klawiszowiec. Pierwszy gramy z tym instrumentem.
31 grudnia 2019
Edukacyjnie, całość artykułu ze strony: http://www.jezykowedylematy.pl/2016/03/wszem-wobec-nie-wszem-i-wobec/ Nieraz można usłyszeć sformułowania
27 grudnia 2019
Miło jest nam Was poinformować, iż zostaliśmy zakwalifikowani do XXVI
27 grudnia 2019
Kończymy poszukiwania gitarzysty i wracamy wkróte do prac nad nową
31 grudnia 2019
Pojawił się u nas klawiszowiec. Pierwszy gramy z tym instrumentem. Do tej pory naszym naturalnym środowiskiem była sekcja, dwie gitary i wokal. Jesteśmy podekscytowani i chcemy się podzielić nagraniem z próby. Na przekór obecnym trendom - że wszystko musi być wypieszczone, podrasowane w studiu, zaczarowane miksem i masterem za miliony monet. Do tego dojdziemy. Póki co, cieszymy się tym przydługim ciągiem dźwięków. Tylko dla cierpliwych. Poniżej link do nagrania. Znaleźć je można również w sekcji VIDEO Smacznego.
31 grudnia 2019
Edukacyjnie, całość artykułu ze strony: http://www.jezykowedylematy.pl/2016/03/wszem-wobec-nie-wszem-i-wobec/ Nieraz można usłyszeć sformułowania typu „Ogłaszam wszem i wobec”. Wynikają one najczęściej z faktu, że mówiący nie do końca rozumie, co mówi, albo po prostu się nad tym nie zastanawia. Dająca się obecnie słyszeć fraza wszem i wobec jest współczesną i nieuzasadnioną historycznie innowacją dawnego wszem wobec – skróconej wersji konstrukcji wszem wobec i każdemu z osobna lub podobnych – pisze w swoim ciekawym krótkim opracowaniu na ten temat prof. Krystyna Długosz-Kurczabowa. Wszem to
27 grudnia 2019
Miło jest nam Was poinformować, iż zostaliśmy zakwalifikowani do XXVI Edycji LIGI ROCKA. Nasz udział w tej imprezie został zaplanowany na 14 Lutego ( piątek) 2020 roku.
27 grudnia 2019
Kończymy poszukiwania gitarzysty i wracamy wkróte do prac nad nową płytą i regularnym graniem. Zupełnie przypadkowo udało nam się zaprosić na próbę bardzo dobrego klawiszowca. Pracujemy nad nim, by z nami został :)

Co nowego?